; خدمات پیشروپست

خدمات پیشروپست

1400/04/01
0 دیدگاه
خدمات پیشروپست

پیشروپست با ارائه خدماتی مانند: پنل مدیریتی، وب سرویس، رهگیری لحظه ای مرسولات و سرویس پرداخت در محل و ... برای مشتریان باعث سهولت کار و رضایت مندی بیشتر آنها شده است.

سرویس دریافت و توزیع همان روز

پیشروپست کلیه مرسولات انبوه فروشگاه های اینترنتی مختلف، شرکت ها، سازمان ها،آزمایشگاه ها را در همان روز با سرویس دریافت و توزیع در همان روز انجام داده و به دست مشتریان میرساند.

1.خدمات توزیع مرسولات فروشگاه های اینترنتی

 

2.خدمات اهراز هویت مشتریان در محل مربوط به بانک ها، تحویل سیم کارت، کارگزاری‌ها

 

پنل مدیریتی کسب و کارها

کسب و کارهای مختلف از جمله فروشگاه های اینترنتی ، شرکت ها، سازمان ها، آزمایشگاه ها به کمک پنل مدیریتی کلیه عملیات مربوط به جمع آوری و توزیع مرسولات خود را مدیریت و رهگیری نمایند.

 

سیستم وب سرویس (API) برای فروشگاه‌های آنلاین

فروشگاه های اینترنتی آنلاین در حال حاضر با استفاده از وب سرویس به پنل پیشرو پست متصل هستند و در این حالت نیازی به ثبت سفارشات و یا الصاق لیبل پست روی مرسولات نبوده و فروشگاه‌ها با سریع ترین روش مرسولات خود را با لیبل اختصاصی خود ارسال و بصورت آنلاین از سیستم خود مرسولات را رهگیری می کنند.

 

سرویس پرداخت در محل

سرویس پرداخت در محل (COD) برای راحتی بیشتر مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی و حضوری هزینه سفارش کالای خود را در محل دارند، ارائه شده است . این سرویس برای فروشندگان اینترنتی که دسترسی به درگاه پرداخت ندارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

تسویه روزانه با فروشندگان کالا

پیشروپست پس از دریافت وجوه نقدی از خریداران در محل، نسبت به تسویه حساب آن با فروشندگان کالا بصورت سریع اقدام می کند، شرایط تسویه حساب در پیشروپست متناسب بامیزان مرسولات آنها قابل تغییر و مذاکره می باشد .

 

دریافت و توزیع مرسولات پستی از چند مرکز توزیع مختلف در همان روز

 

 

امکان رهگیری مرسولات به صورت لحظه به لحظه برای مشتریان

 

 

واحد امور مشتریان

واحد امور مشتریان شرکت پیشرو پست همزمان با سایر قسمت های عملیاتی و با توجه به اهمیت موضوع مدیریت و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان، همچنین سهولت ارتباط مشتریان با قسمت های عملیاتی از مشاوره، راهنمایی تا موضوعات مرتبط با رهگیری مرسولات، انتقادات، پیشنهادات، شکایات و ...را با خط ویژه تلفنی 43482000-021 انجام می‌دهند.

 

دریافت امضای الکترونیک در زمان تحویل مرسوله

 

 

 

ثبت عکس درب منزل در صورت عدم حضور

 

برچسب ها :

دیدگاه خود را بنویسید