; معرفی شرکت پیشروپست

معرفی شرکت پیشروپست

1400/04/01
0 دیدگاه
معرفی شرکت پیشروپست

پیشروپست با استفاده از تکنولوژی های جدید ارتباطی، دریافت و توزیع تمامی مرسولات، بسته‌ها و کالاهای شما عزیزان را انجام می‌دهد.

شرکت پیشروپست بستری برای دریافت و توزیع هوشمند تمامی مرسوله‌ها، بسته‌ها وکالاهای مربوط به شرکت‌ها، آزمایشگاه‌ها، بانک‌ها و مخصوصا فروشگاه های اینترنتی راه‌اندازی شده است .

استراتژی پیشروپست، دریافت و توزیع سریع تمامی مرسولات، بسته ها وکالاهای مشتریان با استفاده از روش‌ها و تکنولوژی های جدید ارتباطی و مدرن می‌باشد .

پیشرفت پیشروپست در بستر تکنولوژی های ارتباطی شرایط مناسبی برای ارائه دهندگان خدمات تجارت الکترونیک فراهم کرده است . ارائه پنل مدیریتی و وب سرویس برای فروشندگان تجارت الکترونیک از یک طرف و رهگیری لحظه ای مرسولات از مبدا تا مقصد وسرویس پرداخت در محل برای مشتریان باعث سهولت کار و رضایت مندی بیشتر آنها شده است .

چیزی که پیشروپست را با دیگر رقیبان متمایز می کند، ارائه سرویس های متناسب بانیاز مشتریان و توزیع و دریافت مرسولات از چند نقطه شهر می باشد، به عبارتی دریافت وتوزیع مرسولات از نزدیک ترین نقطه به فرستنده و گیرنده صورت می گیرد که این کار موجب افزایش سرعت، دقت و کیفیت می شود .

برچسب ها :

دیدگاه خود را بنویسید